دوره آموزشی
کسب و کارهای پلتفرمی

هشتمین دوره جامع طــراحی مــحصول

همراه با پروژه عملی

کسب و کار پلتفرمی چیست؟

طراحی محصول (Product Design) یکی از اصلی ترین ارکان مهم تجاری سازی ایده ها و گام نخست برای خلق محصولات جدید و نوآورانه است. فراگیری و بکار بستن دانش طراحی شاه کلید تولید محصول و موفقیت در رقابت تجاری است و بدون آشنایی با روش‌های اصولی طراحی محصول و به‌کار گرفتن آن در فرایند تولید، هر محصول جدیدی در رقابت با محصولات رقیب در بازار محکوم به شکست خواهد بود. به همین دلیل در سالهای اخیر تخصص طراحی و مدیریت محصول، مورد توجه بسیاری از رهبران بازار قرار گرفته است و موقعیت­های شغلی فراوانی در این حوزه پدید آمده است.

دوره آنلاین کسب و کار پلتفرمی

دوره جامع طراحی محصول مشتمل بر بیش از ۶۰ ساعت آموزش مفاهیم پایه و اصلی در حوزه طراحی محصول و همچنین بیش از ۲۰ ساعت جلسات منتورینگ و حل مساله است. در این دوره، اصول طراحی محصول در حوزه­ های مدیریت محصول، تحقیقات کاربری، طراحی کاربرمحور، طراحی تجربه و مهارت هایی مانند چابکی، گیمیفیکیشن و بازاریابی آموزش داده می­شود و شرکت کنندگان با ابزارها، استانداردها و قواعد کلی هر فعالیت آشنا می‌شوند. این دوره بصورت استاندارد طراحی شده است و دانشپذیران پس از گذراندن دوره می‌توانند بصورت مستقل یک پروژه طراحی محصول را بطور کامل انجام دهند و افرادی که عضوی از تیم‌های طراحی و مدیریت محصول هستند می‌توانند مهارت های لازم برای بهبود و ارتقا محصول کاربرمحور را کسب کنند. در پایان نیز به همه شرکت کنندگانی که دوره را با موفقیت به پایان برسانند گواهی معتبر دوره تقدیم می گردد.

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

فعالان و علاقمندان به حوزه های طراحی محصول، مدیریت محصول، طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری، طراحی صنعتی، کارشناسان و مدیران بازاریابی، تیم های استارتاپی، تیم های طراحی محصول و تجربه کاربری شرکت های حوزه تجارت الکترونیک و دانشجویان مهندسی نرم افزار مخاطبان این دوره خواهند بود.

در این دوره چه می آموزیم؟

سرفصل‌ها و جلسات دوره

جلسات دوره در روزهای پنجشنبه و جلسات پروژه در روزهای سه‌شنبه برگزار می‌شوند.

Product Management

پنجشنبه ۱۴ اردیبهشت ساعت ۹ تا ۱۳
Product Management & Product Design Concepts
پنجشنبه ۱۴ اردیبهشت ساعت ۹ تا ۱۳
Feature Development
سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ساعت ۱۹ تا ۲۰
معرفی پروژه و شروع کار تیمی

UX Basics

پنجشنبه ۲۱ اردیبهشت ساعت ۹ تا ۱۳
Design Thinking
سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ساعت ۱۹ تا ۲۰
ارائه پروژه و پرسش و پاسخ
پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ساعت ۹ تا ۱۳
Design Thinking
سه شنبه ۲ خرداد ساعت ۱۹ تا ۲۰
ارائه پروژه و پرسش و پاسخ
پنجشنبه ۱۱ خرداد ساعت ۹ تا ۱۳
Experience Design + Design Process
پنجشنبه ۱۱ خرداد ساعت ۹ تا ۱۳
Measuring UX
سه شنبه ۱۶ خرداد ساعت ۱۹ تا ۲۰
ارائه پروژه و پرسش و پاسخ

مدرس دوره

حامد تاجدین

مربی و مشاور طراحی تجربه کاربری

 

 

سوالات متداول

?

برای شرکت در این دوره نیاز به هیچ پیش نیازی نیست در این دوره سعی شده، فرآیند آموزشی این دوره به گونه ای است که تمامی مباحث مربوط به طراحی محصول از پایه آموزش داده می شود. در کنار حضور در کلاس های آموزشی و انجام پروژه طراحی محصول، مطالعه و تحقیق شخصی نیز سرعت یادگیری شما را افزایش خواهد داد.

طراحان محصول مبتدی/ مدیران محصول/ طراحان رابط کاربری/ طراحان تجربه کاربری/ طراحان صنعتی/ توسعه دهندگان وب و اپلیکیشن/ برنامه نویسان/ طراحان گرافیک/ کارشناسان و مدیران بازاریابی/ اعضای تیم های استارتاپی/ اعضای تیم های طراحی محصول/ دانشجویان مهندسی نرم افزار/ دانشجویان طراحی صنعتی

بله. در پایان هر بخش از دوره، فایل پاورپوینت و فیلم اون جلسه به همراه سایر مستندات در اختیار شرکت کننده ها قرار میگیرد.

نگران نباشین اگر به هر دلیل نتونستین تو یک کلاس شرکت کنین، ویدئوی اون جلسه براتون ایمیل میشه و میتونین از محتوای آموزشیش استفاده کنین

بله. در پایان دوره، برای تمامی شرکت کنندگانی که در دوره حضور داشته باشند و بتونن پروژه رو بطور کامل تحویل بدن، گواهی معتبر صادر خواهد شد. 

در سفر طراحی محصول همراه ما باشید

همین حالا ثبت نام کنید

  • 0 تومان